Orkestra Ritim

ORKESTRA RİTİM


Güvenli Dosyalama Sistemi


Güvenli E-Posta Sunucusu


Faks Sunucusu


Adres Yönetimi


Toplu Gönderi Yönetimi


Faaliyetler


Gelen - Giden Evrak

 

Orkestra Ritim

Orkestra içerisinde yer alan her enstrüman özeldir.

 

Güvenli Dosyalama Yönetimi / Sistemi

Şirketinize ritim verin, herkes ritim içerisinde çalışsın.

Orkestra Ritim tüm işletmelerin ortak olarak ihtiyaç duyduğu "Güvenli Dosyalama Yönetimi", "Güvenli E-Posta Sunucusu", "Faks Sunucusu" ve "Toplu Gönderi Yönetimi" gibi enstrümanlarını içerisinde barındıran Orkestra ile tanışma paketidir.

Orkestra ritim işletmenizde Orkestra kurmak için gerekli bir pakettir. İçerisindeki Güvenli Dosyalama Sistemi ile birlikte , işletim sistemlerinin sunduğu dosyalama sisteminin çok ötesinde güvenli ve özelleştirilebilir bir dosyalama sistemi sunar.

Dahili e-posta sistemi ile birlikte sınırsız e-postayı yönetebilir ve tüm gelen/giden mesajları yedekleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın değişmesi yada formatlanması durumunda bile hiçbir bilgi kaybınız olmaz.

Adres ve gönderi yönetimi ile merkezi bir alanda yetkilendirilmiş adres defterinizi saklayabilirsiniz. Adres defterinizi çeşitli programlar ile LDAP üzerinden paylaşabilirsiniz.

Gönderi yönetimi ile tüm adreslere toplu olarak posta, e-posta, SMS ve faks gönderebilirsiniz. Yaptığınız tüm gönderileri firma ve kişiler ile otomatik olarak eşleştirilmekte ve ilişkilendirilmektedir.

Bağlantılar: