Orkestra eCTD Çözümünü çalışırken görmek istiyorum

Orkestra DemoXin - Orkestra Elektronik Ruhsat Başvuruları İçin Örnek Ürün

Değerli ziyaretçimiz;

Orkestra Ruhsat sisteminin nasıl çalıştığını size daha iyi gösterebilmek için aşağıdaki videoları hazırladık.

Orkestra Ruhsat Sistemi, kısa sürede ve eksiksiz ve hatasız elektronik ruhsat dosyaları hazırlamak için oluşturulmuş bir yazılımdır.

Orkestra Ruhsat Sistemi ruhsatlandırma departmanlarında çalışan profosyonellerin teknik zorluklar ile uğraşmamasını sağlar ve ruhsat departmanlarında çalışan kişilerin gerçek işleri olan Ruhsatlandırma faaliyetlerine daha çok zaman ayırmasını sağlar.

 

Elektronik Ruhsat Başvuru Dosyası Oluşturma

Elektronik Ruhsat Başvuru Dosyası Oluşturma

Orkestra Ruhsat Sistemi kullanılarak nasıl Elektronik Ruhsat Başvurusu yapılacağına dair videoyu yandaki resime tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Elektronik Ruhsat Başvurusu oluşturulurken kullanılan dokümanların ilaç veya ilaç firmaları ile ilgisi yoktur. Sadece örnek olması açısından kullanılan belgelerdir.

Videoyu izlemek için tıklayınız.

 

Oluşturulan Elektronik Ruhsat Başvuru Dosyasına Bakış

Oluşturulan Elektronik Ruhsat Başvuru Dosyasına Bakış

Orkestra Ruhsat Sistemi kullanılarak oluşturulan Elektronik Ruhsat Başvurusunu izleyebilirsiniz. 

 

 Ruhsat Faaliyetleri

Ruhsat Faaliyetleri

Orkestra kullanarak ruhsat departmanına ait faaliyetlerin ne kadar kolay işleneceğini ve raporlanacağını keşfedin. Ruhsat dosyalarınızla ilgili yaptığınız telefon görüşmelerini, yazışmaları, çalışmalarınızı tek bir ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Ruhsat faaaliyetlerine ait raporlarınız bir kaç tıklamayla kolayca alabilir, grafikler sayesinde daha iyi analiz edebilirsiniz.

Çalışma Planları / Raporlar ve Görevler

Çalışma Planları / Raporlar ve Görevler

Orkestra kullanarak tüm şirket çalışmalarınızı nasıl planlayacağınızı ve görev takibi yapacağınızı keşfedin. Hatırlatmalar sayesinde artık işleriniz aksamayacak. Tekrarlayan görevler sayesinde, sık yapılan işler için her defasında aynı görevler ve görevlere ait belgeler oluşturularak zaman kaybı yaşanmayacaktır.


Dosyalama Sistemi İle Tüm Dosyalarınız Güvende

Dosyalama Sistemi İle Tüm Dosyalarınız Güvende

Orkestra dosyalama sistemi ile tüm dosyalarınıza daha hızlı ulaşın. Gelişmiş yetkilendirme özelliği ile her kullanıcı kendi yetkisi çerçevesinde dosyalara erişebilmektedir. Erişim kuralları sayesinde kullanıcıların dosyalama sistemi içerisinde hangi klasöre nereden bağlanabileceği ayarlanabilmektedir. Kullanıcılara IP tanımlaması ve zaman aralığı verilerek dosyalara erişim zamanları da sınırlandırılabilmektedir.

Orkestra E-Posta

Orkestra E-Posta 

Orkestra e-posta sistemi ile tüm e-posta mesajlarınıza daha hızlı ulaşın. Orkestra'ya gelen maillerinizin tamamını tercihleriniz doğrultusunda ilgili firma, kişi yada hem firma hem de kişilerle otomatik olarak ilşkilendirillmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra e-posta mesajlarınızı kategorilere ayırabilir ve raporlayabilirsiniz.

 

Bağlantılar  :